Sıkça Sorulan Sorular

Üye olmak ücretli midir?

Online üyeliğimiz ücretsizdir.
Sipariş verebilmek, indirim, kampanyalardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
Evet,üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz.


Alışveriş Sepeti nedir?
Online giriş yapıldıktan sonra, satın almak istediğiniz ve seçmiş olduğunuz ürünleri bir arada görebileceğiniz size özel alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinizde yer alan ürünlere yeni eklemeler yada çıkarmalar yapabilir, sipariş adetlerinizi değiştirebilirsiniz. Sepetiniz sistemden çıkmanız veya internet tarayıcınızı kapatmanız durumunda bile saklanır ve bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar.


Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorunda mıyım?
Online Shop’umuzdan sadece kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez ve ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankanıza gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz, sadece siz ve banka arasındadır.

Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım?
Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kayıtlı e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler tarafımızdan ulaştırılacaktır.

Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?
Siparişini verdiğiniz ürünler 1 ile 3 gün iş günü içinde kargoya teslim edilir. Şu an için aktif olan teslimat şeklimiz kargodur.


Kargo Gönderim Ücretleriniz Nedir?

Kargo ücreti, satın almış olduğunuz ürün adetlerine ve ağırlığına göre belirlenmektedir. Kampanya Dahilinde ise 100 TL ve üzeri gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişlerde Kargo ücreti alınmamaktadır.

Gönderim alanlarınız nereleridir?
Ürünlerinizi Türkiye sınırları içerisinde yer alan her noktaya gönderebilmekteyiz.

Aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
Aldığınız ürünün, size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde info@levogaraj.com adresinden ürün iadesini talep edebilirsiniz. Söz konusu ürünü, faturası ile birlikte ürün iade adresimize göndermeniz halinde ürün, bize ulaştığı andan itibaren en geç on (10) iş günü içerisinde ürün bedeli, tarafınıza iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli, bankanız tarafından 2 hafta içerisinde yüklenebilmektedir(Bankaya bağlıdır). Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 


Aldığım ürünleri nasıl değiştirebilirim?
Aldığınız ürünün, size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, iade/değiştirme formu doldurarak değişimini talep edebilirsiniz.

Ürün defolu,arızalı çıkarsa ne yapmalıyım?
Üründe üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir defo var ise, ürünün iadesini ya da değişimini yukarıda belirtilen kriterler doğrultusunda iade talep edebilirsiniz.

 

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır